Font Size

SCREEN

Profile

Menu Style

Cpanel

Inflacja w latach 1919-1923 w Polsce w dokumentacji pocztowej, cz.1

Inflacja to proces trwałego wzrostu ogólnego poziomu cen w gospodarce. Skutkiem tego procesu jest spadek siły nabywczej pieniądza krajowego. Inflacja może charakteryzować się różną dynamiką. Gdy mamy do czynienie z bardzo wysoką inflacją, będącą zazwyczaj skutkiem całkowitego załamania systemu finansowego kraju (i utratą zaufania do waluty krajowej) oraz

Czytaj więcej...

Eksponat - Początki Poczty Polskiej w Niepodległej Polsce 1918–1920, cz.5

W dniu dzisiejszym prezentujemy ostatnią część eksponatu prof. J. Auleytnera pt. "Początki Poczty Polskiej w Niepodległej Polsce 1918–1920". Ponieważ zgodnie z deklaracja właściciela eksponatu nie będzie on już więcej publicznie wystawiany zachęcamy do zapoznania się z jednym z najlepszych eksponatów w klasie HP dotyczącym początków II RP.

Czytaj więcej...

Eksponat - Początki Poczty Polskiej w Niepodległej Polsce 1918–1920, cz.4

Kolejna, już 4., odsłona eksponatu prof. J. Auleytnera pt. "Początki Poczty Polskiej w Niepodległej Polsce 1918–1920". Ponieważ zgodnie z deklaracja właściciela eksponatu nie będzie on już więcej publicznie wystawiany zachęcamy do zapoznania się z jednym z najlepszych eksponatów w klasie HP dotyczącym początków II RP.

Czytaj więcej...

Eksponat - Początki Poczty Polskiej w Niepodległej Polsce 1918–1920, cz.3

Dzisiaj prezentujemy część 3. eksponatu prof. J. Auleytnera pt. "Początki Poczty Polskiej w Niepodległej Polsce 1918–1920". Ponieważ zgodnie z deklaracja właściciela eksponatu nie będzie on już więcej publicznie wystawiany zachęcamy do zapoznania się z jednym z najlepszych eksponatów w klasie HP dotyczącym początków II RP.

Czytaj więcej...

Eksponat - Początki Poczty Polskiej w Niepodległej Polsce 1918–1920, cz.2

Trwa prezentacja eksponatu prof. J. Auleytnera pt. "Początki Poczty Polskiej w Niepodległej Polsce 1918–1920". Dzisiaj udostępniamy część 2. Ponieważ zgodnie z deklaracja właściciela eksponatu nie będzie on już więcej publicznie wystawiany zachęcamy do zapoznania się z jednym z najlepszych eksponatów w klasie HP dotyczącym początków II RP.

Czytaj więcej...

Jesteś tutaj: START | Historia poczty